Wybierz ligę

Aktualności

23 CZE 2020

Dwa arcyciekawe mecze w 4 kolejce!

We wtorek 23 czerwca 2020r. odbędzie się 4 kolejka koszalińskiej Extraligi.

W pierwszym meczu o godzinie 18 INVENA podejmie Polanowskie Lwy. Jest to mecz dwóch drużyn, które nie zdobyły jeszcze punktów w dotychczasowych meczach. Mecz zapowiada się jako wyrównany i trudno w nim wskazać faworyta.

W kolejnym meczu odbędzie się hit kolejki. Drużyna Atomu Koszalin, lidera Extraligi, podejmie Sztorm Chłopy. Zapowiada się niezwykle ciekawe i zacięte spotkanie. Będzie to pojedynek najlepszych strzelców dotychczasowych zmagań: Tomasza Kamińskiego z Atomu Koszalin (17 bramek) oraz Leszka Pazdura (11 bramek) ze Sztormu Chłopy.

W trzecim meczu drużyna Ergoliftu podejmie SP 18. Ekipa Pawła Łacko będzie dążyła do kolejnego zwycięstwa w Extralidze, natomiast drużyna SP 18 będzie chciała zrehabilitować się po przegranej w ubiegłej kolejce z drużyną Kartelu. W tym spotkaniu drużyna Ergoliftu będzie faworytem.

W ostatnim meczu kolejki drużyna Młodych Wilków podejmie Kartel Chłopy. Jest to bardzo ważny mecz dla obydwu ekip w kontekście dalszych zmagań, ponieważ drużyna, która zwycięży w tym spotkaniu dołączy do czołówki Extraligi, a przegrany trochę się od niej oddali. W tym meczu trudno wskazać faworyta, ponieważ każdą z tych drużyn stać na zwycięstwo w tym spotkaniu.

Zapraszamy wszystkich kibiców od godziny 18 na Orlika przy Szkole Podstawowej nr 18 we wtorkowe popołudnie do obejrzenia zmagań drużyn występujących w Extralidze.

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto