Wybierz ligę

Aktualności

29 CZE 2020

Hitowy mecz oraz pozostałe bardzo ciekawe spotkania w 5 kolejce!

We wtorek 30 czerwca 2020r. odbędzie się 5 kolejka koszalińskiej Extraligi.

W pierwszym spotkaniu o godzinie 18 INVENA podejmie Kartel Chłopy. Obydwie druzyny podejdą do tego meczu niezwykle zmobilizowane, ponieważ podopieczni Mariusza Teofilaka w poprzedniej kolejce odnieśli pierwsze zwycięstwo pokonując Polanowskie Lwy. Natomiast drużyna z Chłopów będzie chciała się zrehabilitować po bolesnej przegranej z Młodymi Wilkami w ubiegłym tygodniu.

W kolejnym meczu odbędzie się spotkanie SP 18 ze Sztormem Chłopy. Obydwie drużyny mają na koncie po 3 punkty w Extralidze, dlatego w tym meczu będą chciały powiększyć swój dorobek zarówno punktowy jak i bramkowy. Podopieczni Jakuba Ślusarza będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony w ostatnich kolejkach sezonu.

W trzecim meczu odbędzie się hit 5 kolejki koszalińskiej Extraligi, drużyna Ergoliftu podejmie Młode Wilki. Jest to bardzo ważny mecz dla układu tabeli, ponieważ podopieczni Pawła Łacko mają aktualnie 12 punktów, natomiast ekipa Filipa Żubera ma na koncie 9 punktów. W tym meczu ciężko wskazać faworyta, bo obydwie drużyny grają ładną i skuteczną piłkę. Będzie to pojedynek jednych z najlepszych duetów obronców Extraligi: Bartosza Kaszubskiego i Jakuba Karpińskiego z Młodych Wilków oraz Damiana Adamczyka i Damiana Szaniawskiego z Ergoliftu.

W ostatnim spotkaniu drużyna Atomu Koszalin podejmie Polanowskie Lwy. Podopieczni Filipa Filusa, którzy mają na koncie komplet punktów, będą chcieli w tym spotkaniu odnieść swoje kolejne zwycięstwo, lecz będą musieli sobie poradzić bez lidera środka pola Łukasza Szczerby, który w tej kolejce pauzuje za żółte kartki. Ekipę Grzegorza Purcela stać na urwanie punktów liderowi koszalińskiej Extraligi, co pokazała w zeszłej kolejce w meczu z INVENĄ, gdzie z wyniku 0:3 doprowadzili do remisu 3:3 w ciągu kilku minut drugiej połowy.

Zapraszamy wszystkich kibiców od godziny 18 na Orlika przy Szkole Podstawowej nr 18 we wtorkowe popołudnie do obejrzenia zmagań drużyn występujących w Extralidze.

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto