24 PAź 2020

Wygrana w hicie kolejki Sztormu z Policją oraz zdecydowane zwycięstwo Młodych Wilków!

W trzecim meczu Młode Wilki zmierzyły się z Chłopakami z Łapanki. Wynik spotkania w 6 minucie otworzył kapitan Filip Żuber. 3 minuty później po pięknym uderzeniu z daleka, bramkę zdobył Rafał Kadziński. W 12 minucie gola kontaktowego strzelił Damian Jaworski. Na początku drugiej połowy, w 24 oraz 30 minucie, swoją 2 i 3 bramkę w tym meczu zdobył Żuber. W 34 minucie po pięknym uderzeniu z rzutu wolnego gola zdobył najlepszy strzelec drużyny Chłopaków z Łapanki, Adrian Winkowski. Wynik spotkania w 37 minucie po ładnym uderzeniu z woleja zdobył Marek Zdanowicz. Mimo kilku okazji z każdej strony nie padła już żadna bramka. Drużyna Młodych Wilków wygrała te spotkanie 5:2 i awansowała na 3 miejsce w tabeli.

W czwartym meczu w hicie 6 kolejki Policja Koszalin podejmowała Sztorm Chłopy. Był to pojedynek pierwszej z drugą drużyną w tabeli po 5 kolejkach Extraligi. Wynik spotkania, po pięknym uderzenia z daleka, otworzył Adam Kos. Dwie minuty później na 2:0 podwyższył niezawodny Rafał Tytoń. Drużyna Sztormu otrząsnęła się w 12 minucie, zdobywając kontaktową bramkę, którą strzelił Tomasz Feliński. Minutę później był już remis, a gola zdobył Leszek Pazdur. Na początku drugiej połowy bramkę na 3:2, po ładnej drużynowej akcji, strzelił Grzegorz Janusz. W 27 oraz w 28 minucie swojego 2 i 3 gola w tym meczu zdobył najlepszy na boisku, Pazdur. W drugiej części spotkania zawodnicy Jakuba Ślusarza całkowicie zdominowali mecz, spychając drużynę Policji do obrony. W 37 minucie po kolejnej ładnej akcji i wymianie podań z pierwszej piłki, wynik spotkania ustalił Janusz, zdobywając swojego 2 gola w tym spotkaniu. Sztorm w tym meczu potwierdził, że w tym sezonie będzie walczył o zwycięstwo w koszalińskiej Extralidze. Po 6 kolejkach jest jedyną drużyna, która nie przegrała jeszcze meczu. Ostatecznie Sztorm Chłopy wygrał z Policją 6:2.

Spotkanie Ergoliftu z INVENĄ zostało przełożone prawdopodobnie na 18 listopada 2020r.