15 CZE 2021

Wysokie zwycięstwa Ergoliftu oraz Hako Technology!

W trzecim meczu Ergolift podejmował Omonię Pokus. W 4 minucie wynik otworzył Jakub Karpiński, minutę poźniej na 2:0 podwyższył  Krzysztof Petrycki. W 9 minucie kontaktowego gola zdobył Adam Nader. W 14 minucie Paweł Łacko, a dwie minuty później Karpiński zdobyli kolejne bramki. Wynik na 5:1 po pierwszej połowie ustalił Michał Purgał. Na początku drugiej połowie kolejne gole dla Ergoliftu zdobyli: Łacko, Purgał, Damian Szaniawski oraz ponownie Karpiński. W 36 minucie Nader zdobył drugą bramkę dla Omonii. W końcówce spotkania Petrycki oraz Karpiński strzelili kolejne bramki dla podopiecznych Pawła Łacko. Ergolift pewnie wygrał to spotkanie 11:2 i prawdopodobnie zaległy mecz z drużyną Sztormu zdecyduje o tym, kto w tym sezonie wygra koszalińską Extraligę.

W ostatnim spotkaniu tego dnia Hako Technology zagrali z Chłopakami z Łapanki. W 5 minucie niezawodny Łukasz Wieczorek otworzył wynik tego meczu, a 2 minuty poźniej podwyższył  na 2:0. W 14 minucie ten sam zawodnik zdobył swojego 3 gola w tym meczu, a chwilę później Marcin Kordek strzelił bramkę na 3:1. Kordek w 16 minucie po ładnym uderzeniu zdobył kontaktowego gola i trzeba zaznaczyć, że jest to zawodnik, który swoją grą bardzo wzmocnił drużynę prowadzoną przez Wojciecha Majewskiego w rundzie wiosennej. Na początku drugiej części spotkania po ładnej akcji Marcin Zakrzewski strzelił bramkę dla Hako, a w 29 minucie Krzysztof Powałka zdobył gola na 5:2. Minutę później Dawid Sztorc po ładnym uderzeniu podwyższył wynik, a minutę później Powałka zdobył swoją 2 bramkę w tym meczu. W 33 minucie Kordek ustalił wynik spotkania, zdobywając swojego 3 gola w tym spotkaniu. Ostatecznie po bardzo ciekawym meczu Hako Technology wygrało ten mecz 7:3 i awansowało o jedną pozycję w tabeli.