Wybierz ligę

Aktualności

14 LIP 2020

Mecz sezonu w Extralidze: Atom - Ergolift oraz zacięta walka o 3 miejsce między: Kartelem, Sztormem i Młodymi Wilkami!

 

We wtorek 14 lipca 2020r. odbędzie się 7 kolejka koszalińskiej Extraligi.

W pierwszym meczu o godzinie 18 INVENA podejmie SP 18. Podopieczni Mariusza Teofilaka mają na koncie jedno zwycięstwo, natomiast zawodnicy Krzysztofa Grochowiny, po niespodziewanym zwycięstwie w ubiegłym tygodniu z Młodymi Wilkami, mają dwa zwycięstwa. Drużyna SP 18 ma szansę na zajęcie 5 miejsca, lecz warunkiem do tego jest wygrana z INVENĄ oraz korzystne wyniki w innych spotkaniach.

W drugim spotkaniu Młode Wilki zagrają ze Sztormem Chłopy. Podopieczni Filipa Żubera muszą to spotkanie wygrać, żeby zająć 3 miejsce na podium Extraligi. Zawodnicy Jakuba Ślusarza również mają szansę na zajęcie ostatniego miejsca na podium, lecz musieliby oni wygrać w tym meczu i liczyć na utratę punktów Kartelu z Polanowskimi Lwami. Zapowiada się niezwykle wyrówany mecz. Będzie to również starcie jednych z najlepszych zawodników Extraligi: Leszka Pazdura ze Sztormu oraz Jakuba Karpińskiego z Młodych Wilków.

W trzecim meczu zagra Kartel Chłopy z Polanowskim Lwami. Drużyna Szymona Włodyki, żeby zająć 3 miejsce musi to spotkanie wygrać i liczyć na potknięcie Młodych Wilków w meczu ze Sztormem. Może to być ciężki mecz dla drużyny z Chłopów, ponieważ zawodnicy z Polanowa w poprzednich kolejkach pokazali wysokie umiejętności oraz dobrą grę z kontrataku.

W ostatnim meczu tego sezonu o godzinie 21 czeka nas prawdziwy hit, który zdecyduje o tym, która z drużyn sięgnie po zwycięstwo w koszalińskiej Extralidze oraz pojedzie na mistrzostwa Polski. Atom Koszalin podejmie Ergolift. Obydwie drużyny mają na koncie po 18 punktów. Nieznacznie lepszy bilans bramkowy ma drużyna prowadzona przez Bartosza Szymczaka, dlatego też w tym meczu wystarczy im remis do wygrania Extraligi. Zawodnicy Filipa Filusa muszą to spotkanie wygrać, żeby stanąć na pierwszym stopniu podium. Będzie to również spotkanie jednych z najlepszych zawodników Extraligi: Pawła  Łacko z Ergoliftu oraz Tomasz Kamińskiego z Atomu.

Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców od godziny 18 na Orlika przy Szkole Podstawowej nr 18 we wtorkowe popołudnie do obejrzenia zmagań drużyn występujących w Extralidze.

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto