31 MAJ 2021

Bardzo ważne zwycięstwa Ergolitu oraz Młodych Wilków!

W trzecim meczu INVENA podejmowała Ergolift. Niespdziewanie w 4 minucie Zbigniew Dominkiewicz wyprowadził drużynę prowadzoną przez Mariusza Teofilaka na prowadzenie. Dwie minuty później po pięknym strzale wyrównał niezawodny Jakub Karpiński. W 13 minucie po ładnej akcji bramkę na 2:1 zdobył Paweł Łacko. W 15 minucie kolejnego gola zdobył Karpiński, a minutę później wynik podwyższył Szymon Mateblowski. W 18 minucie bramkę na 5:1 zdobył Łacko, a minutę później drugiego gola dla INVENY zdobył Błażej Sawicki. Na początku drugiej połowy kolejne gole dla drużyny Ergoliftu strzelili: Michał Purgał oraz Damian Szaniawski. W 26 minucie Marcin Woźniak zdobył 3 bramkę dla INVENY. W końcówce spotkania kolejne 3 bramki dla liderów koszalińskiej Extraligi zdobywali: Łacko oraz Karpiński (dwa gole). Ostatecznie Ergolift pewnie pokonał drużynę INVENY 10:3 i umocnił się na pierwszym miejscu w tabeli.

W czwartym spotkaniu tej kolejki Chłopaki z Łapanki zmierzyli się z Młodymi Wilkami. Już w 1 minucie meczu wynik otworzył Filip Żuber. W 4 minucie, po błędzie obrony przeciwników, kolejną bramkę zdobył Przemysław Saliwon. W 7 minucie było już 3:0, po precyzyjnym uderzeniu Dawida Szaflarskiego. W 10 minucie po niefortunnym strzale bramkę samobójczą strzelił Filip Kłos. W 15 minucie po pomyłce bramkarza Młodych Wilków gola na 3:1 zdobył Marcin Kordek, a w 18 minucie ten sam zawodnik, zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu. W ostatniej minucie pierwszej połowy po ładnej indywidualnej akcji na 5:2 podwyższył Patryk Cygan. Na początku drugiej połowy drużyna Wojciecha Majewskiego ruszyła do ataków, czego konsekwencją były bramki zdobyte przez: Damiana Ostrowskiego oraz Tomasza Lipionka. W 27 minucie bardzo ważnego gola na 6:4, po szybkim kontrataku i ładnym minięciu bramkarza strzelił niezawodny Saliwon. Dwie minuty później po ładnej akcji  drużynowej, bramkę kontaktową z najbliższej odległości zdobył Ostrowski. W końcowych minutach spotkania drużyna Młodych Wilków skutecznie się broniła i ostatecznie wygrała te spotkanie 6:5. Było to bardzo emocjonujące widowisko, w którym obydwie drużyny pokazały się z bardzo dobrej strony, a o końcowym wyniku zdecydowała tylko jedna bramka.