22 CZE 2021

Pewna wygrana Atomu oraz remis Młodych Wilków z Hako Technology!

W trzecim spotkaniu Hako Technology podejmowało Młode Wilki. Już w 4 minucie spotkania Rafał Kadziński wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. W 8 minucie bardzo sprytnym strzałem wyrównał Grzegorz Gamrat. W 11 minucie Marcin Zakrzewski zdobył bramkę na 2:1, a w 17 minucie Marcin Sołonowicz po ładnej indywidualnej akcji, ustalił wynik do przerwy na 3:1 dla Hako. Zawodnicy prowadzeni przez Filipa Żubera wzięli się do odrabiania strat na początku drugiej połowy. Najpierw bramkę na 3:2 zdobył Kadziński, a w 26 minucie Patryk Cygan wyrównał wynik tego meczu. W 29 minucie po szybkim kontrataku Krzysztof Powałka zdobył bramkę, po której jego drużyna prowadziła 4:3, ale już w 32 minucie po ładnym uderzeniu z daleka Marek Zdanowicz szybko doprowadził ponownie do remisu.  W 34 minucie, bardzo dobrze grający w tym meczu Sołonowicz zdobył swoją drugą bramkę tego dnia, a chwilę później wyrównał ponownie Cygan. Drużyna Młodych Wilków do końca spotkania starała się strzelić decydującą bramkę, lecz drużyna Hako bardzo dobrze broniła się przed utratą bramki, do czego w największym stopniu przyczynili się: Przemysław Jagielski, Dawid Sztorc oraz oczywiście Sołonowicz. Ostatecznie Młode Wilki zremisowały z drużyną Hako Technology 5:5, a tym spotkaniu mieliśmy bardzo emocjonujące widowisko.

W ostatnim meczu Atom Webski Sklep zmierzył się z  Chłopakami z Łapanki. Mimo dużych braków kadrowych w drużynie prowadzonej przez Filipa Filusa, to oni objęli prowadzenie w tym spotkaniu po golu niezawodnego Tomasza Kamińskiego. Minutę później ładnym strzałem z lewej nogi popisał się Krzysztof Grochowina, a minutę później, bardzo dobrze grający w tym sezonie, Sebastian Wroński podwyższył wynik na 3:0. W ostatniej minucie pierwszej połowy Maciej Antonowicz ustalił wynik spotkania na 3:1 do przerwy. Na początku drugiej części ponownie na listę strzelców wpisał się Wroński oraz Kacper Szczepaniuk. W 30 oraz w 34 minucie popularny ,,Kamyk” zdobył dwie bramki po ładnych i szybkich akcjach całej drużyny.  W 36 minucie swoją drugą bramkę w tym spotkaniu zdobył Antonowicz. W końcówce spotkania swoją pierwszą bramkę tego dnia dołożył również Sebastian Skrzyński, a wynik meczu w ostatniej minucie ustalił Kamiński. Końcowy rezultat to 9:2 dla drużyny Atomu Webski Sklep.