26 WRZ 2020

Policja lepsza od Paragrafu, Ergolift wygrywa drugi mecz!

W czwartym spotkaniu Ergolift podejmował Hako Technology. Podopieczni Pawła Łacko w tym meczu byli zdecydowanymi faworytami i potwierdzili to dominując przez cały mecz. Już w 1 minucie wynik otworzył Jakub Karpiński, 2 minuty później po pięknym uderzeniu podwyższył Łacko, a w kolejnych minutach pierwszej połowy bramki zdobywali: Krzysztof Petrycki (3 gole), Karpiński, Damian Adamczyk, Szymon Mateblowski, Michał Kmieć (2 gole) oraz Łacko (3 gole). W 26 minucie meczu Grzegorz Gamrat zdobył honorowego gola dla Hako. W drugiej połowie spotkania kolejne bramki dla Ergoliftu zdobywali: Petrycki (2), Karpiński (3), Adamczyk oraz Michał Purgał. Na wyróżnienie w tym spotkaniu w drużynie Ergoliftu zasłużyli: Petrycki (5 goli, 3 asysty), Karpiński (5 goli, 3 asysty), Łacko (4 gole, 4 asysty) oraz Kmieć (2 gole, 5 asyst). Ostatecznie drużyna Pawła Łacko wygrała spotkanie 20:1.

W ostatnim meczu tej kolejki Policja Koszalin podejmowała Paragraf Koszalin. Ten mecz był najbardziej wyrównany tego dnia. Już w 2 minucie Tomasz Główczyński otworzył wynik spotkania, a w 11 minucie podwyższył Mateusz Chudyba. W 18 minucie kontaktowego gola zdobył Marek Sianów. Pierwsza połowa zakończyła się wynkiem 2:1 dla zawodników Pawła Śleziaka. Na początku drugiej połowy bramki dla Policji zdobyli: Rafał Tytoń oraz ponownie Główczyński. Zawodnicy Pawła Mirskiego nie poddawali się i zdobyli 2 bramki, które zdobył Krzysztof Pieczulewicz. W 34 minucie Tytoń zdobył swoją drugą bramkę w tym spotkaniu. Jednak w kolejnych minutach zawodnicy Paragrafu zdobyli kolejne gole, które strzelil: Sianów oraz Krzysztof Kurek. Dwie minuty przed końcem meczu był remis 5:5 i wszyscy myśleli, że takim rezultatem zakończy się to spotkanie. W 39 minucie drużyna Policji miała rzut wolny z dużej odległości. Do piłki podszedł Adam Kos i kapitalnym strzałem pokonał bramkarza rywali. Drużyna Policja w drugim spotkaniu z rzędu zakończyła spotkanie wynikiem 6:5, jednak tym razem udało im wygrać. Mamy nadzieję, że tak emocjonujących spotkań będziemy mieć jeszcze dużo w tym sezonie w koszalińskiej Extralidze.