03 PAź 2020

Pierwsze zwycięstwo Omonii oraz kolejne wygrane Atomu oraz Policji!

W trzecim spotkaniu tej kolejki Chłopaki z Łapanki podejmowali  FC Omonię Pokus. W 2 minucie spotkania wynik otworzył Tomasz Hawryluk. W 9 minucie po pięknej indywidualnej akcji wyrównał Adrian Winkowski. Minutę później bramkę na 2:1 zdobył Patryk Kupidura, a w 13 minucie zdobył swojego 2 gola w tym meczu. W 16 oraz 19 minucie wynik podwyższył Mateusz Wrzesiński. Po pierwszej połowie Omonia wygrywała 5:1. Na początku drugiej części spotkania kolejną bramkę zdobył Kupidura. W 23 minucie swojego 2 gola w tym meczu zdobył Winkowski, również po indywidualnej akcji i minięciu kilku rywali. W 26 minucie Kupidura, najlepszy zawodnik w tym meczu, zdobył swoją 4 bramkę. W 30 minucie odpowiedział Sebastian Saganowski, a minutę później wynik spotkania ustalił Hawryluk. Było to pierwsze zwycięstwo w koszalińskiej Extralidze podopiecznych Piotra Paniuka. Ostatecznie FC Omonia Pokus pokonała Chłopaków z Łapanki 8:3.

W czwartym meczu Atom Webski Sklep podejmował Hako Technology. Pierwsze dwie bramki w tym meczu zdobył Rafał Golec. W 6 oraz 9 minucie po ładnych drużynowych akcjach kolejne 2 gole zdobył Marcin Brzeziński. W 14 minucie Bartosz Romaniec zdobył bramkę na 5:0. W końcówce pierwszej części spotkania swojego 3 oraz 4 gola w tym meczu zdobył Golec. W 26 minucie spotkania wynik podwyższył Sebastan Wroński. W 30 minucie bramkarz Atomu, Sebastian Skrzyński zdobył bramkę z rzutu karnego. W 31 minucie spotkania Grzegorz Gamrat oraz w 35 minucie Łukasz Wieczorek strzelili gole dla Hako. W końcówce meczu wynik ustalił Kacper Szczepaniuk, zdobywając dwie bramki. Atom Webski Sklep pokonał Hako Technology 11:2.

W ostatnim spotkaniu tej kolejki zapowiadał się bardzo interesujący mecz, w którym Policja Koszalin podejmowała INVENĘ. Mecz w pierwszych minutach był bardzo wyrównany, pomimo kilku sytuacji z każdej ze stron, żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki. Jednak w 10 minucie spotkania po ładnej akcji zawodników Policji gola zdobył Paweł Oleksiuk. W kolejnych minutach meczu było dużo walki oraz kilka niewykorzystanych sytuacji. Drużyna Policji dominowała nad rywalami pod względem fizycznym. W 29 minucie po ładnej asyście Rafała Tytonia bramkę głową zdobył kapitan Paweł Śleziak. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Policji 2:0.