12 PAź 2020

Atom Webski Sklep wygrywa w hicie kolejki, pierwsze zwycięstwo drużyny Hako Technology!

W środę 7 października 2020r. odbyła się 4 kolejka koszalińskiej Extraligi.

W pierwszym meczu Paragraf Koszalin podejmował Hako Technology. Wynik spotkania w 6 minucie otworzył Łukasz Wieczorek, minutę później wyrównał Paweł Mirski. W 9 minucie swoją pierwszą bramkę w tym meczu zdobył Marcin Sołonowicz, a w 10 minucie na 2:2 wyrównał Marek Łukacz. Kolejne bramki dla Hako zdobyli: Wieczorek oraz Sołonowicz. W 18 minucie bramkę zdobył Łukacz, a na początku drugiej połowy ten sam zawodnik wyrównał wynik spotkania na 4:4. W ostatnich 10 minutach inicjatywę w tym meczu przejęli podopieczni Grzegorza Gamrata, którzy zdobyli 3 decydujące gola autorstwa: Wieczorka, Grobelskiego oraz Sołonowicza. Na wyróżnienie w tym spotkaniu zasłużyli: Sołonowicz oraz Wieczorek w Hako, którzy zdobyli po 3 bramki w tym meczu oraz Łukacz w drużynie pokonanych, który również popisał się hat-trickiem. Ostatecznie Hako Technology wygrało swoje pierwsze spotkanie w koszalińskiej Extralidze 7:4.

W drugim spotkaniu czekał nas hit kolejki, w którym Atom Webski Sklep podejmował Ergolift. Obydwie drużyny przystępowały do tego meczu w osłabionych składach. Początek spotkania był bardzo wyrównany i żadnej drużynie nie udało się zdobyć bramki. W 10 minucie spotkania drugą żółtą kartkę otrzymał Bartosz Romaniec i drużyna Atomu musiała grać przez 10 minut w osłabieniu. W  15 minucie Jakub Karpiński zdecydował się na mocny strzał z daleka i otworzył wynik spotkania, a minutę później po ładnej drużynowej akcji zdobył bramkę na 2:0. Na początku drugiej połowy Damian Adamczyk zdobył kolejnego gola dla Ergoliftu. Po tej bramce zawodnicy Filipa Filusa ruszyli do ataku, czego konsekwencją były bramki zdobyte przez Rafała Golca oraz Tomka Kamińskiego. W 35 minucie wynik spotkania na 3:3 wyrównał Sebastian Wroński. W 38 minucie ten sam zawodnik po zamieszaniu podbramkowym wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Minutę przed końcem spotkania po ładnym strzale Wroński ustalił wynik meczu. Zespół Atomu wygrał dzięki 5 bramkom zdobytym w ciągu 12 minut. Drużyna Filusa wygrała te spotkanie 5:3.