12 PAź 2020

Kolejna wygrana Sztormu oraz dwa spotkania zakończone remisami!

W trzecim meczu tej kolejki Sztorm Chłopy podejmował Chłopaków z Łapanki. W 3 minucie wynik spotkania otworzył Tomasz Feliński, a w 13 minucie podwyższył wynik na 2:0. 3 minuty później zdobył swoją trzecią bramkę w tym meczu. Pod koniec pierwszej połowy Adrian Winkowski zdobył gola na 3:1, a w 25 minucie ponownie umieścił piłkę w bramce. W 27 minucie Feliński zdobył swojego 4 gola w tym meczu, a wynik spotkania po ładnej drużynowej akcji ustalił kapitan, Jakub Ślusarz. Zespół Sztormu wygrał ten mecz 5:2.

W czwartym spotkaniu Młode Wilki podejmowały INVENĘ. Już w 4 minucie spotkania, po błędzie w obronie, wynik  meczu otworzył Damian Dominiak, a dwie minuty później podwyższył na 2:0. W 13 minucie bramkę kontaktową zdobył Filip Żuber. Pod koniec pierwszej połowy po ładnym strzale gola na 3:1 zdobył Łukasz Ociepa. W drugiej połowie drużyna Młodych Wilków ruszyła do zdecydowanych ataków, czego konsekwencją był gol zdobyty przez Bartosza Barańskiego. Końcówka spotkania to ciągłe ataki na bramkę INVENY, ale w niej fantastycznie bronił Dominik Płocieniczak. W 39 minucie meczu wyrównującą bramkę zdobył Mateusz Nowaszczuk. Spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

W ostatnim meczu tej kolejki Policja Koszalin podejmowała FC Omonie Pokus. W 2 minucie spotkania po ładnej kontrze wynik spotkania otworzył Rafał Tytoń. Minutę później celnym strzałem odpowiedział Patryk Kupidura. W 9 minucie meczu ten sam zawodnik pewnie wykorzystał rzut karny. Pod koniec pierwszej części spotkania Mateusz Chudyba zdecydował się na ładny strzał z rzutu wolnego i pokonał bramkarza rywali. Do przerwy był wynik 2:2. Początek drugiej części meczu to dużo walki oraz niewykorzystanych sytuacji z obydwu stron. W 35 minucie Tomasz Główczyński zdobył bramkę na 3:2. Kiedy wszyscy myśleli, że takim wynikiem zakończy się spotkanie, w ostatniej akcji meczu sprytnym strzałem popisał się Mateusz Wrzesiński. Ostateczne spotkanie zakończyło się remisem 3:3.