20 PAź 2020

Kolejne zwycięstwo INVENY oraz sensacyjny remis Ergoliftu z Paragrafem!

5 kolejka koszalińskiej Extraligi dostarczyła ogromnych emocji w każdym spotkaniu, które zostało rozegrane tego dnia.

W pierwszym meczu zmierzyły się ze sobą drużyny Paragrafu Koszalin oraz Ergoliftu. W 8 minucie spotkania wynik otworzył najlepszy strzelec, Jakub Karpiński. Jednak w 14 minucie wyrównał Wojciech Zacholski, a minutę później bramkę na 2:1 zdobył Marek Łuczak. Zawodnicy Pawła Mirskiego bardzo dobrze grali w obronie, a bramkarz Paragrafu Zbigniew Banasiak, wspaniale bronił strzaly zawodników drużyny przeciwnej. Na początku drugiej połowy pięknym uderzeniem z połowy w samo okienko popisał się Karpiński. W 35 minucie po szybkim kontrataku Paragrafu wspaniałym strzałem, również w samo okienko na 3:2 bramkę zdobył Zacholski. W ostatnich minurach zawodnicy Pawła Łacko rzucili się do ataków, czego efektem była wyrównująca bramka zdobyta przez Krzysztofa Petryckiego w 37 minucie. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3.

W drugim spotkaniu INVENA spotkała się z Hako Technology. W 4 oraz 5 minucie dwie bramki dla Hako zdobył najlepszy strzelec drużyny, Łukasz Wieczorek. W 6 minucie bramkę kontaktową zdobył Łukasz Ociepa. W 16 minucie bramkę na 3:1 zdobył kapitan drużyny, Grzegorz Gamrat. W końcówce pierwszej połowie gola na 3:2 strzelił Zbigniew Dominkiewicz, a w 21 minucie zdobył swoją drugą bramkę, wyrównując wynik spotkania. Dwie minuty później Sebastian Kurzawski wyprowadził drużynę INVENY na prowadzenie. 3 minuty przed końcem spotkania Marcin Sołonowicz zdobył gola dla Hako. W ostatnich minutach meczu wynik ustalili: Damian Dominiak oraz Kurzawski. Zawodnicy Mariusza Teofilaka wygrali te spotkanie 6:4.