31 PAź 2020

Pierwsze zwycięstwo Chłopaków z Łapanki oraz kolejna wygrana Ergoliftu!

W trzecim meczu Chłopaki z Łapanki podejmowali Hako Technology. W 7 minucie Adrian Winkowski,  otworzył wynik spotkania, minutę później na 2:0 podwyższył Arkadiusz Staszkiewicz, po ładnym uderzeniu z daleka. W drugiej połowie Winkowski, najlepszy strzelec i zawodnik drużyny prowadzonej przez Wojciecha Majewskiego, zdobył bramkę na 3:0 po sprytnym uderzeniu i wyprzedzeniu bramkarza drużyny przeciwnej. W 27 minucie gola na 3:1 strzelił Marcin Zakrzewski. W ostatnich minutach spotkania zawodnicy Grzegorza Gamrata ruszyli do ataków, próbując zdobyć kontaktowego gola. Jednak w bramce Chłopaków z Łapanki bardzo dobrze bronił Dawid Moszczyński. W 36 minucie czerwonymi kartkami zostali ukarani Łukasz Wieczorek z Hako oraz Staszkiewicz z drużyny przeciwnej. Ostatecznie wynik spotkania już nie uległ zmianie i zawodnicy Majewskiego wygrali swoje pierwsze spotkanie w koszalińskiej Extralidze 3:1 po bardzo ciekawym widowisku.

W ostatnim spotkaniu tej kolejki Ergolift podejmował FC Omonie Pokus. Pierwszą bramkę w tym meczu zdobył Marcin Chudzik, a minutę później, ten sam zawodnik podwyższył wynik na 2:0. W 12 minucie kontaktowego gola strzelił Dawid Ruciński. Na początku drugiej połowy po ładnym uderzeniu z daleka bramkę na 3:1 zdobył niezawodny Jakub Karpiński. W 28 minucie po ładnej drużynowej akcji bramkę strzelił Dawid Wasilewski, który w tym spotkaniu debiutował w drużynie prowadzonej przez Pawła Łacko. W 35 minucie kolejnego gola zdobył Krzysztof Petrycki. W 39 minucie swoją 3 bramkę w tym meczu strzelił Marcin Chudzik, który rozgrywał bardzo dobre spotkanie. W ostatniej minucie wynik tego widowiska ustalił Karpiński. Ergolift zdecydowanie wygrał ten mecz 7:1, dzięki czemu wskoczył na 3 miejsce w koszalińskiej Extralidze.

Spotkanie Młode Wilki – Policja Koszalin zostało przełożone na 18 listopada 2020r.