08 LIS 2020

Pewne zwycięstwa Ergoliftu, Sztormu oraz Policji!

W trzecim meczu tej kolejki Ergolift podejmował Chłopaków z Łapanki. W 2 minucie wynik spotkania otworzył najlepszy strzelec Jakub Karpiński, a w 8 minucie po ładnej drużynowej akcji zdobył swojego 2 gola w tym meczu. W 14 minucie, w swoim debiucie, bramkę strzelił Mateusz Kubala. W 16 minucie Michał Purgał ustalił wynik spotkania po pierwszej połowie na 4:0. W 32 minucie swojego drugiego gola w tym meczu zdobył Purgał, a minutę później bramkę na 6:0 zdobył Marcin Chudzik, po ładnym uderzeniu z daleka. Zawodnicy Pawła Łacko kompletnie zdominowali drużynę Wojciecha Majewskiego w tym spotkaniu. W 38 minucie Purgał ustrzelił hat-tricka, a minutę później wynik meczu ustalił Dawid Wasilewski. Ostatecznie Ergolfit rozgromił Chłopaków z Łapanki 8:0.

W czwartym spotkaniu mieliśmy przewidywany hit 8 kolejki, w którym lider tabeli, Sztorm Chłopy podejmował Młode Wilki. W pierwszych minutach spotkania, jak i w całym meczu, wspaniale w bramce Sztormu bronił Mateusz Kalkowski, który uchronił swoją drużynę przed stratą kilku bramek. Pierwszego gola w tym meczu zdobył niezawodny Leszek Pazdur. W 12 minucie, po rykoszecie, bramkę na 2:0 strzelił Maciej Kondras, a w 15 minucie Tomasz Feliński zdobył gola po ładnym uderzeniu z dystansu. W 17 minucie bramkę na 3:1 zdobył Adrian Tabaczkiewicz. Wynik spotkania na 4:1 po pierwszej połowie, po ładnej drużynowej akcji, ustalił kapitan, Jakub Ślusarz. Na początku drugiej połowy kolejnego gola w tym spotkaniu zdobył Pazdur. W 25 minucie po ładnym uderzeniu z daleka swojego pierwszego gola w debiucie w tym sezonie strzelił Przemysław Saliwon. W 33 minucie po pięknej indywidualnej akcji Pazdur strzelił 3 bramkę w tym meczu. Minutę później gola na 6:3 zdobył Tabaczkiewicz. W 39 minucie kapitalny Pazdur po uderzeniu w samo okienko zdobył swoją 4 bramkę w tym spotkaniu. W 40 minucie wynik meczu ustalił Marek Zdanowicz. Ostatecznie Sztorm Chłopy pokonał zdecydowanie Młode Wilki 7:4 i umocnił się na prowadzeniu w tabeli koszalińskiej Extraligi, zwiększając przewagę nad Atomem Webski Sklep do 4 punktów po 8 kolejkach. Drużyna Sztormu w swoich szeregach posiada znakomity duet napastników: Pazdur-Feliński, który w obecnym sezonie zdobył aż 30 bramek oraz zaliczył 16 asyst (Pazdur – 18 goli, 8 asyst, Feliński – 12 goli, 8 asyst).

W ostatnim meczu tej kolejki Policja Koszalin podejmowała Hako Technology. Wynik spotkania w 12 minucie otworzy,ł debiutujący w tym spotkaniu, Dominik Kudra. W 15 minucie bramkę na 2:0 zdobył Krzysztof Domaros. Na początku drugiej połowy kolejnego gola w tym meczu zdobył Kudra. W 26 minucie bramkę 3:1 zdobył Marcin Zakrzewski, a minutę później kontaktowego gola na 3:2 zdobył Marcin Sołonowicz. W 30 minucie po ładnym uderzeniu głową, swojego 3 gola w tym meczu zdobył Kudra. Minutę później, po pięknej indywidualnej akcji, bramkę zdobył Wojciech Grobelski, który kilka minut wcześniej nie wykorzystał rzutu karnego. W 34 minucie gola zdobył ponownie Kudra, który był najlepszym zawodnikiem na boisku w tym meczu, zdobywając aż 4 bramki. W 35 minucie wynik spotkania ustalił Tomasz Głowczyński. Ostatecznie zawodnicy Pawła Śleziaka pokonali Hako Technology 6:3 i wskoczyli na 4 miejsce w tabeli koszalińskiej Extraligi.