Wybierz ligę

Aktualności

24 LIS 2020

Wracamy do gry!

 

We wtorek 24 listopada 2020r. zostaną rozegrane dwa zaległe i bardzo ciekawe spotkania.

 W pierwszym meczu o godzinie 19.40 INVENA podejmie Ergolift. Będzie to pojedynek trzeciej z czwartą  drużyną koszalińskiej Extraligi. Obydwie ekipy dzieli tylko jeden punkt w tabeli po 7 dotychczasowych rozegranych meczach. W tym spotkaniu odbędzie się ciekawy pojedynek najlepszych strzelców: Jakuba Karpińskiego (17 goli, 6 asyst) z Ergoliftu oraz Sebastiana Kurzawskiego (9 goli, 6 asyst) z INVENY. Zwycięzca tego meczu może zakończyć rundę jesienną na 2 lub 3 miejscu w tabeli. Zapowiada się niezwykle ciekawe widowisko.

W drugim spotkaniu o 20.30 Młode Wilki podejmą Policję Koszalin. Drużyna Pawła Śleziaka w dotychczasowych 7 kolejkach zdobyła 13 punktów i plasuje się obecnie na 4 miejscu, natomiast zawodnicy Filipa Żubera znajdują się obecnie na 6 miejscu w tabeli z 11 punktami na koncie. W ostatniej kolejce Młode Wilki przegrały z liderem, Sztormem Chłopy 7:4, a Policja pokonała Hako Technology 6:3. Bardzo ciężko w tym spotkaniu wskazać faworyta, ale mamy nadzieję, że czeka nas pełne emocji spotkanie.

Trzeci zaległy mecz, czyli starcie gigantów: Atom Webski Sklep - Sztorm Chłopy, zostanie rozegrany prawodopodobnie przed rozpoczęciem rundy rewanżowej, czyli 10 marca 2021r.

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto