Wybierz ligę

Aktualności

24 LIS 2020

Zapowiedź 9 kolejki koszalińskiej Extraligi

 

W środę 25 listopada 2020r. zostanie rozegrana 9 kolejka koszalińskiej Extraligi, niestety już ostatnia w tym roku kalendarzowym.

W pierwszym  meczu o 18.50 Atom Webski Sklep podejmie Chłopaków z Łapanki. Zawodnicy Filipa Filusa po niespodziewanej porażce w 8 kolejce z Omonią, będą chcieli się zrehabilitować i powiększyć swoją zdobycz punktową. Drużyna prowadzona przez Wojciecha Majewskiego z meczu na mecz gra coraz lepiej, a w ich szeregach jest kilku zawodników, którzy mogą przesądzić o wyniku spotkania.                 

W drugim spotkaniu Paragraf Koszalin zmierzy się z FC Omonią Pokus. Zawodnicy Pawła Mirskiego w ostatniej kolejce przegrali z INVENĄ, choć po pierwszej połowie wygywali jedną bramką. Drużyna Piotra Paniuka z kolejki na kolejkę gra coraz bardziej efektywnie, co pokazała w ostatnim meczu, w którym po wspaniałym widowisku pokonała Atom. W tym spotkaniu nieznacznym faworytem jest drużyna Omonii, która w swoich szeregach posiada kilku zawodników o bardzo dużych umiejętnościach.

W trzecim meczu Młode Wilki zagrają z Hako Technology. Zawodnicy Filipa Żubera, żeby myśleć o zajęciu 4 miejsca na koniec rundy jesiennej, muszą ten mecz wygrać. Drużyna Grzegorza Gamrata w ostatniej kolejce stworzyła niesamowite widowisko i nieznacznie przegrała z Policją 6:3, choć jeszcze na 6 minut przed końcem spotkania przegrywała tylko 4:3. Drużyna Młodych Wilków w tym sezonie gra bardzo nierówno, co pokazuje jej miejsce w tabeli po 8 dotychczas rozegranych kolejkach.

W ostatnim spotkaniu tego dnia, czeka nas hit kolejki, w którym Ergolift podejmie Policję Koszalin. Czeka nas bardzo ciekawe widowisko, ponieważ w tym meczu zderzy się bardzo dobra obrona, na czele z kapitanem Pawłem Śleziakiem oraz Krzysztofem Domarosem z Policji z szybkim atakiem prowadzonym przez Jakuba Karpińskiego oraz Krzysztofa Petryckiego z Ergoliftu. Również trzeba zaznaczyć, że w wysokiej formie jest Michał Purgał, który w ostatnich dwóch spotkaniach przejął rolę snajpera i zdobył aż 7 bramek. Jest to bardzo ważny mecz dla układu tabeli, ponieważ zwycięzca tego spotkania może wskoczyć wyżej w tabeli koszalińskiej Extraligi oraz zająć po rundzie wiosennej jedno z miejsc na podium.

Ostatnia kolejka przed przerwą zimową zapowiada się bardzo ciekawie i każda z drużyn, mimo braków kadrowych, będzie walczyła o zwycięstwo w swoim meczu. Rozpoczęcie rundy rewanżowej na wiosnę planowane jest na 17 marca 2021r.

Spotkanie Sztorm Chłopy - INVENA zostało przełożone wstępnie na 3 marca 2021r. z powodu dużych problemów kadrowych zawodników Jakuba Ślusarza.

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto