05 GRU 2020

Kolejne zwycięstwa Atomu Webski Sklep oraz FC Omonii Pokus!

W środę 25 listopada 2020r. została rozegrana ostatnia w tym roku, 9 kolejka w rundzie jesiennej w koszalińskiej Extralidze. Dostarczyła ona wielu emocji i dużej ilości bramek.

W pierwszym spotkaniu Atom Webski Sklep podejmował Chłopaków z Łapanki. Wynik w 7 minucie otworzył niezawodny Tomasz Kamiński. W 10 minucie ten sam zawodnik zdobył bramkę na 2:0. W 12 minucie po ładnej akcji drużynowej swoją pierwszą bramkę w tym sezonie zdobył kapitan Filip Filus. W 17 minucie najlepszy strzelec w drużynie prowadzonej przez Wojciecha Majewskiego, Adrian Winkowski strzelił gola na 3:1. Na początku drugiej połowy, bardzo skuteczny w tym sezonie, Sebastian Wroński zdobył kolejną bramkę. W 30 minucie na 4:2 gola po ładnej akcji zespołowej strzelił ponownie Winkowski. W ostatnich minutach spotkania drużyna Atomu osiągnęła znaczną przewagę, czego efektem były bramki zdobyte przez: Rafała Golca oraz dwie przez Kamińskiego. Wynik spotkania ustalił Kacper Szczepaniuk. Ostatecznie Atom pokonał Chłopaków z Łapanki 8:2 i zakończył runde jesienną na 3 miejscu na podium.

W drugim meczu FC Omonia Pokus zmierzyła się z Paragrafem Koszalin. W 6 minucie wynik otworzył Karol Pudzik, a już minutę później wyrównał Jakub Łuczak. W 10 minucie Mateusz Romaniec wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. W 13 minucie bramkę na 2:2 zdobył kapitan Paweł Mirski. W 16 oraz w 17 minucie gole zdobył niezwykle skuteczny w tym sezonie Patryk Kupidura. W 19 minucie Kamil Zbylut ustalił wynik pierwszej części spotkania na 5:2. W 28 minucie Jakub Sołtys zdobył bramkę dla Paragrafu, który przegrywał już tylko 2 golami. W 34 minucie Pudzik, rozgrywający bardzo dobre spotkanie zdobył kolejną bramkę w tym meczu. W 35 minucie po ładnej akcji zespołowej Mirski zdobył swojego drugiego gola w tym spotkaniu. W końcówce meczu Pudzik strzelił swoją 3 bramkę w tym meczu po zamieszaniu podbramkowym. Wynik w 39 minucie ustalił Kupidura, który zdobył swojego 19 gola w tym sezonie. Drużyna Piotra Paniuka pokonała Paragraf 8:2 i wskoczyła na 5 miejsce w tabeli koszalińskiej Extraligi.