Wybierz ligę

Aktualności

19 KWI 2021

Wracamy do gry po przerwie !

 

We wtorek 20 kwietnia 2021r. rozpoczynamy rundę rewanżową w koszalińskiej Extralidze.

W pierwszym meczu o 18 INVENA podejmie Omonię Pokus. Jest to mecz 5 z 6 drużyną aktualnej tabeli, w której dzieli ich tylko 1 punkt (INVENA ma jeden mecz rozegrany mniej). Podopieczni Piotra Paniuka przystąpią do gry osłabieni brakiem kilku zawodników. W drużynie Mariusza Teofilaka dostępni do gry są wszyscy zawodnicy. Obie ekipy mają jeszcze szanse na zajęcie miejsca na podium, dlatego zwycięzca tego meczu może znacznie zbliżyć się do czołówki Extraligi. Szykuje się bardzo ciekawe spotkanie, w którym nieznacznym faworytem jest drużyna INVENY, która wygrała pierwszy mecz 8:1.

W drugim spotkaniu tego dnia Sztorm Chłopy podejmie Hako Technology. Zawodnicy Jakuba Ślusarza w tym sezonie grają bardzo zespołowo i skutecznie. Aktualnie są faworytem do końcowego zwycięstwa, lecz w rundzie rewanżowej może czekać nas jeszcze wiele niespodzianek. Drużyna Grzegorza Gamrata w ostatnich kolejkach rundy jesiennej prezentowała naprawdę ciekawą grę i była bliska urwania punktów faworytom. W tym spotkaniu zdecydowanym faworytem jest ekipa Sztormu, który zwyciężył w pierwszym meczu 11:1. Jednak zawodników Hako stać w tym sezonie na sprawienie jeszcze nie jednej niespodzianki.

Spotkanie Młodych Wilków z Ergoliftem z powodu problemów kadrowych drużyny Filipa Żubera zostało przełożone na 10 maja 2021r.

Spotkanie Paragrafu Koszalin z Chłopakami z Łapanki z powodu problemów kadrowych drużyny Pawła Mirskiego zostało przełożone również na 10 maja 2021r.

Niestety, jest też zła informacja dla kibiców, ponieważ do rundy rewanżowej nie przystąpi drużyna Policji Koszalin. Ekipa to nie była w stanie zebrać chętnych zawodników na wiosnę, więc niestety musiała zrezygnować z udziału w koszalińskiej Extralidze. Wszystkie pozostałe mecze tej drużyny zostały zweryfikowane jako walkowery dla poszczególnych drużyn.

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto