Wybierz ligę

Aktualności

27 KWI 2021

Niezwykle ciekawa 11 kolejka koszalińskiej Extraligi !

 

We wtorek 27 kwietnia 2021r. zostanie rozegrana 11 kolejka koszalińskiej Extraligi.

                 W pierwszym meczu o godzinie 18 Hako Technology podejmie Ergolift. Dla zawodników Pawła Łacko będzie to pierwszy mecz w rundzie rewanżowej, ponieważ ich mecz z 10 kolejki z Młodymi Wilkami został przełożony. Będzie to bardzo ciekawe spotkanie, ponieważ zawodnicy Hako z meczu na mecz grają coraz lepiej. Drużyna Ergoliftu ma w tym sezonie bardzo mocny skład, dlatego też chcą wywalczyć awans na mistrzostwa Polski wygrywając w tym sezonie koszalińską Extraligę. W pierwszym meczu tych drużyn Ergolift wygrał zdecydowanie 20:1,ale od tego czasu zawodnicy Grzegorza Gamrata nabyli doświadczenie i wydaje się, że nie ma możliwości na powtórzenie podobnego wyniku, a wręcz stać ich na sprawienie niespodzianki w tym spotkaniu.

               W drugim spotkaniu tego dnia Paragraf Koszalin podejmie INVENĘ. Zawodnicy Pawła Mirskiego rozegrają dopiero pierwszy mecz w tej rundzie, ponieważ ich pierwsze spotkane z Chłopakami z Łapanki zostało przełożone na 10 maja 2021r. Będzie to spotkanie rozegrane awansem z 17 kolejki, ponieważ obydwie drużyny w tej kolejce by pauzowały. INVENA w poprzedniej kolejce pewnie pokonała Omonię 8:2 i chce kontynuować dobrą serię na wiosnę. Drużyna Paragrafu w rundzie jesiennej pokazała się z dobrej strony, więc stać ich na równą walkę w tym spotkaniu. W pierwszym meczu tych drużyn INVENA wygrała 9:4 po bardzo ciekawym widowisku.

                 W ostatnim spotkaniu tej kolejki czeka nas niezwykle ciekawy hit, w którym Młode Wilki zmierzą się z Atomem Webski Sklep. Dla obydwu drużyn będzie to pierwszy mecz w tej rundzie, ponieważ w poprzedniej pauzowali. Obie ekipy dzieli tylko 1 punkt w aktualnej tabeli, więc jest to bardzo ważny mecz w kontekście całej rywalizacji w koszalińskiej Extralidze. W pierwszym meczu tych drużyn zawodnicy prowadzeni przez Filipa Żubera wygrali niespodziwanie, po bardzo dobrej grze 7:3, popisując się w tym spotkaniu wysoką skutecznością pod bramką przeciwnika. Drużyna Atomu będzie chciała się zrewanżować w tym meczu i sięgnąć po zwycięstwo. Będzie to niezwykle ciekawy pojedynek dwóch snajperów: Przemysława Saliwona z Młodych Wilków oraz Tomasza Kamińskiego z Atomu. Zapowiada się bardzo emocjonujące widowisko.

                 Mecz INVENY z Chłopakami z Łapanki z tej kolejki został przełożony na 26 maja 2021r.

                 Mecz Sztormu Chłopy z Omonią Pokus został przełożony na 10 maja 2021r.

 

 

 

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto