Wybierz ligę

Aktualności

04 MAJ 2021

Zdecydowane zwycięstwa Atomu Webski Sklep, Ergoliftu oraz INVENY!

 

27 kwietnia 2021r. została rozegrana 11 kolejka koszalińskiej Extraligi oraz jeden mecz rozegrany awansem z 17 kolejki.

                W pierwszym meczu tego dnia Ergolift podejmował Hako Technology. Od początku spotkania toczyła się wyrównana gra, a wynik meczu niespodziewanie w 10 minucie otworzył Marcin Zakrzewski. W 12 minucie wyrównał Paweł Łacko, a w kolejnych minutach jego drużyna uzyskała przewagę, czego efektem były gole zdobyte w końcówce pierwszej połowy przez: Jakuba Karpińskiego, ponownie Łacko, Michała Kmiecia oraz Michała Purgała. Druga część spotkania została kompletnie zdominowana przez zawodników Ergoliftu, a kolejne bramki zdobywali: Szymon Mateblowski, Karpiński z karnego, Dawid Wasilewski oraz Damian Adamczyk. Drużyna aktualnych liderów tabeli grała bardzo zespołowo i skutecznie  w tym spotkaniu, a w końcówce gole strzelali jeszcze: Purgał, Adamczyk oraz Łacko. Ostatecznie Ergolift wygrał to spotkanie 12:1.

                 W drugim spotkaniu tego dnia, które zostało rozegrane awansem z 17 kolejki, Paragraf Koszalin podejmował INVENĘ. Obydwie drużyny przystąpiły mocno osłabione do tego meczu, lecz od początku na boisku było dużo walki. W 2 minucie wynik otworzył Wojciech Chabowski. W kolejnych minutach drużyna prowadzona przez Mariusza Teofilaka przejęła inicjatywę, czego skutkiem były bramki zdobyte przez: Łukasza Ociepę, Marcina Woźniaka, Zbigniewa Dominkiewicza oraz ponownie Chabowskiego. Po pierwszej połowie INVENA wygrywała 6:0. Na początku drugiej części gry swoją trzecią bramkę w tym meczu zdobył Chabowski, a w 27 minucie podwyższył Ociepa. W 30 minucie po fantastycznym strzale bramkę honorową dla Paragrafu strzelił Łukasz Janota. W końcówce spotkania kolejne 2 bramki dołożył najlepszy zawodnik tego meczu, Chabowski. Na wyróżnienie w tym spotkaniu zasłużył również bramkarz INVENY, Łukasz Gajewski, który kilkukrotnie ratował swój zespół w tym meczu przed utratą bramki. INVENA wygrała kolejne spotkanie, tym razem 10:1 i wskoczyła na 4 miejsce w tabeli.

                 W ostatnim meczu tej kolejki Młode Wilki zmierzyły się z Atomem Webski Sklep. Niespodziewanie po szybkiej akcji i ładnym minięciu bramkarza, wynik spotkania otworzył Michał Piławski, który debiutował tego dnia. 2 minuty później swój show w tym spotkaniu rozpoczął Tomasz Kamiński, który wyrównał na 1:1. W kolejnych minutach po pięknych akcjach zespołowych całej drużyny zdobył kolejne 2 bramki w tym meczu, a jedną dołożył Sebastian Wroński. W 18 minucie spotkania po ładnym uderzeniu z daleka Kacper Szczepaniuk ustalił wynik pierwszej połowy na 5:1. Drużyna Młodych Wilków po licznych problemach kadrowych mimo swoich szans w tym spotkaniu nie potrafiła zdobyć kolejnych bramek, a w bramce Atomu kolejny raz świetnie bronił Sebastian Skrzyński. W drugiej połowie zawodnicy prowadzeni przez Filipa Filusa kontynuowali swoją świetną grę w tym meczu, a Kamiński zdobył kolejne 5 bramek! W drużynie Atomu wspaniale zagrała cała drużyna, a oprócz Kamińskiego, który strzelił w tym spotkaniu aż 9 bramek i Skrzyńskiego w bramce, na wyróżnienie zasłużyli kapitan zespołu Filus, który zaliczył aż 4 asysty oraz Wroński, który zdobył 2 bramki oraz asystował przy 3 bramkach kolegów. Atom Webski Sklep pewnie wygrał te spotkanie 11:1 i dalej liczy się w walce o zwycięstwo w koszalińskiej Extralidze.

                 Spotkanie Sztormu Chłopy z Omonią Pokus zostało przełożone na 10 maja 2021r. z powodów problemów kadrowych drużyny Piotra Paniuka.

                 Spotkanie INVENY z Chłopakami z Łapanki zostało przełożone na 26 maja 2021r. z powodów problemów kadrowych ekipy Wojciecha Majewskiego.

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto