Wybierz ligę

Aktualności

04 MAJ 2021

Interesująca 12 kolejka koszalińskiej Extraligi!

 

We wtorek 4 maja 2021r. zostanie rozegrana 12 kolejka koszalińskiej Extraligi.

                                 W pierwszym spotkaniu czeka zaległy mecz z 9 kolejki z rundy jesiennej, w którym Sztorm Chłopy podejmie INVENĘ. Czeka nas bardzo ciekawe spotkanie, ponieważ zawodnicy prowadzeni przez Mariusza Teofilaka w dwóch meczach w rundziej wiosennej zdobyli komplet punktów strzelając przeciwnikom aż 18 bramek, tracąc pry tym tylko 3. Będzie to ciekawy pojedynek dwóch snajperów Leszka Pazdura ze Sztromu oraz Wojciecha Chabowskiego z INVENY. Jest to pierwsze spotkanie w tym sezonie obydwu drużyn

                  W  kolejnym meczu Atom Webski Sklep zmierzy się z Hako Technology. Podopieczni Filipa Filusa po pewnym zwycięstwie z Młodymi Wilkami w zeszłej kolejce chcą gonić w tabeli Sztorm oraz Ergolift. Drużyna Hako bardzo dzielnie walczy w każdym spotkaniu, lecz nie udało im się jak na razie na wiosnę zdobyć punktów, lecz może uda im się to w tym meczu. W drużynie Atomu zabraknie kilku ważnych zawodników, lecz zawodnicy, którzy są na ławce rezerwowej stanowią również bardzo mocne wzmocnienie pierwszego składu. W pierwszym meczu tych drużyn Atom wygrał pewnie 11:2, lecz w tym spotkaniu może im ciężko powtórzyć ten wynik.

                 W trzecim spotkaniu Paragraf Koszalin zagra z Młodymi Wilkami. Drużyna prowadzona przez Filipa Żubera będzie chciała się zrewanżować za ubiegłotygodniową porażkę z Atomem. Zawodnicy Pawła Mirskiego z meczu na mecz grając co raz lepiej i stać ich na sprawienie niespodzianki. Młode Wilki po dużych zmianach kadrowych będą chcieli pokazać się z lepszej strony w tym spotkaniu. W pierwszym spotkaniu Wilki pokonały Paragraf 6:0.

                 W ostatnim meczu tej kolejki Chłopaki z Łapanki zmierzą się z Omonią Pokus. Drużyna Piotra Paniuka jest po dużych zmianach kadrowych, a zawodnicy Wojciecha Majewskiego nie rozegrali w tej rundzie jeszcze żadnego spotkania, więc ich forma jest zagadką. W pierwszym spotkaniu tych drużyn Omonia pewnie wygrała 8:2, lecz w tym meczu będzie ciężko powtórzyć ten wynik. Czeka nas niezwykle ciekawe widowisko.

 

                 Mecz Sztorm Chłopy – Ergolift został wstępnie przełożony na 22 czerwca 2021r.

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto