10 MAJ 2021

Pewne zwycięstwa Sztormu oraz Atomu Webski Sklep!

4 maja 2021r. została rozegrana 12 kolejka koszalińskiej Extraligi.

W pierwszym spotkaniu Sztorm Chłopy podejmował INVENĘ. Był to zaległy mecz z 9 kolejki z rundy jesiennej. Od początku spotkania zawodnicy prowadzeni przez Jakuba Ślusarza objęli zdecydowaną przewagę, czego efektem było szybko zdobyte gole przez: Tomasza Felińskiego, Leszka Pazdura oraz debiutującego w tym spotkaniu w ekipie Sztormu, Seweryna Fijołka. W końcówce pierwszej połowy kolejne bramki zdobyli: Feliński oraz Fijołek. Na początku drugiej części bramkę dla INVENY zdobył bardzo dobrze grający w tym sezonie Zbigniew Dominkiewicz. Drużyna Sztormu kontrolowała grę również w drugiej połowie, a kolejne bramki zdobywali: Michał Koziarski, Pazdur, Feliński oraz Bartłomiej Szczepański. Lider tabeli pewnie zwyciężył 9:1 i dopisał kolejne 3 punkty do swojego dorobku punktowego.

W drugim meczu Atom Webski Sklep zmierzył się z Hako Technology. Spotkanie było rozgrywane w bardzo ciężkich warunkach (ciągle padający deszcz oraz silny wiatr). Już w 1 minucie wynik meczu otworzył niezawodny Tomasz Kamiński. w 6 minucie niespodziewanie wyrównał Grzegorz Gamrat, lecz minutę później było już 2:1 dla Atomu po ładnej akcji Kamyka. W kolejnych minutach wicelider tabeli strzelił kolejne gole autorstwa: Kamińskiego (2 bramki), Rafała Golca oraz Filipa Filusa. W 19 minucie drugiego gola dla Hako zdobył Łukasz Wieczorek. Na początku drugiej części spotkania swój ,,show” w tym spotkaniu rozpoczął Sebastian Wroński, który w tej połowie zdobył aż 5 goli dla swojej drużyny!  Kolejne 2 bramki w tym spotkaniu zdobył również Golec oraz ponownie Kamiński. Dla Hako trzecią bramkę zdobył Dawid Sztorc w 25 minucie oraz Krzysztof Powałka w 36 minucie. Ostatecznie Atom Webski Sklep pewnie pokonał swoich przeciwników 14:4 i umocnił się na 2 miejscu koszalińskiej Extraligi.