10 MAJ 2021

Wygrana Młodych Wilków oraz szczęśliwy remis Omonii Pokus z Chłopakami z Łapanki!

W trzecim spotkaniu Młode Wilki podejmowały Paragraf Koszalin. Drużyna Pawła Mirskiego przystąpiła do tego meczu mocno osłabiona brakiem wielu zawodników. Ekipa Filipa Żubera, po bolesnej porażce z Atomem, została wzmocniona kilkoma zawodnikami, którzy podnieśli jakośc gry w tym spotkaniu. W 8 minucie Patryk Cygan po ładnym uderzeniu głową otworzył wynik spotkania. W 11 minucie po ładnej indywidualnej akcji wyrównał niezawodny Łukasz Janota. w 17 oraz 18 minucie kolejne 2 bramki zdobył Cygan. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:1 dla Młodych Wilków. Na początku drugiej połowy 2 ładne gole po indywidualnych akcjach zdobył Dawid Szaflarsky. W kolejnych minutach po 2 bramki dla Wilków zdobywali: Cygan, Szaflarsky oraz Adrian Tabaczkiewcz. W końcówce spotkania swojego 6 oraz 7 gola w tym meczu zdobył Cygan oraz w ostatniej minucie Bartosz Barański. Ostatecznie po bardzo dobrej grze Młode Wilki wygrały zdecydowanie ten mecz 14:1.

W ostatnim meczu tej kolejki Chłopaki z Łapanki zmierzyli się z Omonią Pokus. w 6 minucie wynik spotkania otworzył Damian Ostrowski. W 8 minucie na 2:0 podwyższył Dawid Możejko. W 13 minucie kontaktowego gola zdobył Mateusz Wrzesiński. Na początku drugiej części meczu swojego premierowego gola w tym sezonie zdobył kapitan, Wojciech Majewski. Drużyna prowadzona przez niezwykle walecznego kapitana Piotra Paniuka ,ruszyła do ataku w końcówce spotkania, czego efektem była bramka zdobyta w 27 minucie przez Wrzesińskiego. W 35 minucie kapitalnym strzałem wynik meczu na 3:3 wyrównał Wrzesiński, który zdobył aż 3 bramki w tym spotkaniu. Było to bardzo emocjonujące spotkanie, pełne walki oraz wielu sytuacji z obydwu stron.

Spotkanie Sztormu Chłopy z Ergoliftem zostało przełożone na 22 czerwca 2021r.