Wybierz ligę

Aktualności

10 MAJ 2021

Bardzo ciekawe trzy zaległe spotkania koszalińskiej Extraligi!

 

W poniedziałek 10 maja 2021r. zostaną rozegrane 3 zaległe mecze koszalińskiej Extraligi.

                 W pierwszym spotkaniu o 19.40 Sztorm Chłopy zmierzy się z Omonią Pokus. Drużyna Piotra Paniuka w przerwie zimowej została znacznie osłabiona odejściem kilku zawodników, którzy zrezygnowali z gry w rundzie wiosennej. Jednak nie poddają się i po wzmocnieniu przez kilku nowych graczy, będą walczyć o jak najlepszy rezultat. Zawodnicy Jakuba Ślusarza w ostatniej kolejce pokonali Hako 5:3 oraz w zaległym spotkaniu INVENĘ 9:1 i będą chcieli wygrać kolejne spotkanie, by zwiększyć przewagę nad rywalami w tabeli. Zapowiada się ciekawe spotkanie, w którym faworytem są zawodnicy Sztormu, którzy w pierwszym meczu między tymi drużynami wygrali 9:2.

W drugim meczu czeka nas najciekawsze spotkanie tego dnia, w którym Młode Wilki zmierzą się z Ergoliftem. Jest to spotkanie trzeciej z czwartą drużyną w tabeli, a różnica między nimi to zaledwie 3 punkty (Ergolift jeden mecz rozegrany mniej). Będzie to bardzo ważne spotkanie dla obydwu drużyn. W pierwszym meczu tych drużyn podopieczni Pawła Łacko nieznacznie wygrali 4:2. W tym spotkaniu czeka nas pojedynek dwóch snajperów: Jakuba Karpińskiego z Ergoliftu, który aktualnie jest drugim najlepszym strzelcem koszalińskiej Extraligi z Przemysławem Saliwonem z Młodych Wilków. Obie drużyny przystąpią do tego meczu w osłabionych skladach, lecz i tak czeka nas niezwykle pasjonujące widowisko.

W trzecim spotkaniu Paragraf Koszalin zagra z Chłopakami z Łapanki. Drużyna Pawła Mirskiego przystąpiła do tej rundy z bardzo małą ilością zawodników, co też odbiło się na wysokich porażkach w pierwszych meczach rundy wiosennej. Zawodnicy Wojciecha Majewskiego swój pierwszy mecz na wiosnę zagrali dopiero w ostatniej kolejce, w którym po bardzo emocjonującym spotkaniu zremisowali z Omonią 3:3, choć wygrywali po pierwszej połowie 2:1. W tym spotkaniu trudno wskazać faworyta, w pierwszym meczu tych drużyn Paragraf wygrał 3:1, a 2 bramki zdobył wtedy kapitan drużyny, Paweł Mirski.

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto